HomeTreneri

HS BALTIJAS VILKIMŪSU TRENERI

Hokeja skolas "Baltijas Vilki" profesionālais treneru sastāvs
https://balticwolves.lv/wp-content/uploads/2023/10/M.Cipulis.jpg

MĀRTIŅŠ CIPULIS

KLUBA ĪPAŠNIEKS,

HOKEJA TRENERIS

Mārtiņš Cipulis hokejā ir jau kopš sešu gadu vecuma, apbrīnas vērta ir gan viņa, gan viņa vecāku apņemšanās uz treniņiem braukt no Cēsīm. Pēc šādas apņemšanās, panākumi ir neizbēgami, profesionāls hokejists Mārtiņš ir kopš 1998. gada. Karjeras laikā ir daudz panākumu dažādās komandās, aizvadītas arī trīs Olimpiskās spēles un  11 Pasaules čempionāti hokejā Latvijas izlases sastāvā.

Kopš 2019. gada Mārtiņš darbojas, kā treneris paša izveidotajā klubā Baltijas Vilki, ieguvis B kategorijas trenera sertifikātu.

Gan esot hokejists, gan tagad treneris, Mārtiņš kopā ar savu komandu, ieguvis daudz starptautiskas un vietējā mēroga godalgas dažādos čempionātos.

Šajā sezonā, pirmo reizi ir piesaistīts, kā treneris Latvijas izlases U-16 komandai.

Baltijas vilku komandā viņa pārziņā ir U-13 komanda.

https://balticwolves.lv/wp-content/uploads/2023/11/E.Masalskis_2.jpg

EDGARS MASAĻSKIS

KLUBA ĪPAŠNIEKS,

VĀRTSARGU TRENERIS

Edgars Masaļskis ir viens no Hokeja skolas Baltijas Vilki dibinātājiem. Viņš arī viens no titulētākajiem Latvijas hokeja vārtsargiem – pieder vairāki rekordi – nospēlējis 159 spēles Latvijas izlasē un startējis 15 pasaules čempionātos hokejā pēc kārtas. Šos skaitļus maz ticams kāds reiz spēs pārspēt. Viņš arī piedalījies četrās Olimpiskajās spēlēs.

Pēc 20 gadiem, kā profesionāls hokeja vārtsargs, Edgars pievērsās trenera amatam. Bērnus un jauniešus trenē  kopš 2017. gada. Latvijas pieaugušo hokeja izlasi ir trenējis trīs gadus. Un, jau otro sezonu pēc kārtas, ir Latvijas hokeja U-20 izlases treneris.

Praktiskā pieredze hokejā nav visu panākumu sakne – Edgaram Masaļskim ir arī teorētiskās zināšanas, viņš ir ieguvis Maģistra grādu LSPA,  kā galvenais treneris hokejā, viņam ir A kategorijas trenera sertifikāts.

Baltijas vilkos strādā ar visu grupu vārtsargiem, iemācot, to, kas vārtsargam svarīgs un atklājot jaunos talantus

Gan esot hokejists, gan tagad treneris, Edgars kopā ar savu komandu, ieguvis daudz starptautiskas un vietējā mēroga godalgas dažādos čempionātos.

https://balticwolves.lv/wp-content/uploads/2023/10/M.Sirokovs.jpg

MAKSIMS ŠIROKOVS

VECĀKAIS TRENERIS

Maksims Širokovs Baltijas vilku treneru sastāvā ir kopš 2020. gada. Viņš ir viens no kluba pieredzes bagātākajiem treneriem – hokejā jau 36 gadus. Profesionāla hokejista gaitas pabeidzis 2019. gadā, kad aktīvi pievērsās trenera darbam, ar lieliskiem rezultātiem trenējot gan pieaugušo gan bērnu komandas.

Viņa vadībā hokeja komanda “Olimp” ir ieguvusi Latvijas čempiona un vicečempionu titulus. Kā arī kopā ar bērnu un jauniešu komandām ir izcīnījis godalgas gan Latvijas čempionātā, gan starptautiskos un vietējā mēroga turnīros.

Klubā “Baltijas Vilki” Maksims ir atbildīgs par komandām: U15 un U16, un palīdz kolēģiem komandā pie U9.

Esam īpaši pagodināti, ka Maksims ir ne tikai viens no mūsu lieliskā treneru kolektīva, bet arī Latvijas U18 izlases treneris!

https://balticwolves.lv/wp-content/uploads/2023/10/A.-Berzins.jpg

AIGARS BĒRZIŅŠ

GALVENAIS TRENERIS

Aigars Bērziņš “Baltijas vilku” klubā ir kopš tā izveidošanas un hokejā kopumā ir jau vairāk kā 25 gadus. Viņš ir viens no mūsu jaunākajiem, bet tajā pašā laikā pieredzes bagātākajiem treneriem, trenē bērnus un jauniešus jau 11. sezonu.

Aigars ir vairākkārtējs Latvijas bērnu un jauniešu čempionāta čempiona titula ieguvējs. Viņš ir bijis trenera palīgs specklasē, kur divi spēlētāji tika draftēti NHL.

Baltijas Vilkos Aigars ir atbildīgs par U-13 komandu un palīdz pie U-15 un U-6/SSG. Kopā ar komandām, viņš ir izcīnījis vairākas godalgas vietējā un starptautiska mēroga turnīros.

https://balticwolves.lv/wp-content/uploads/2023/10/A.Sirokovs.jpg

ALEKSEJS ŠIROKOVS

GALVENAIS TRENERIS

Aleksejs Širokovs hokejā ir jau 35 gadus, profesionāls sportists kopš 1997 gada, jeb 26 gadus. Lai arī darbojas kā pieaugušo, bērnu un jauniešu treneris kopš 2018. gada, profesionāla sportista gaitas vēl nav pārtraucis.

Latvijas izlases sastāvā ir piedalījies septiņos pasaules čempionātos, Olimpiskajās spēlēs, kā arī spēlējis trijos pasaules čempionātos junioriem.

Hokeja komanda “Olimp”  kurā viņš bija gan kā treneris, gan kā spēlētājs, ieguva Latvijas čempiona un vicečempionu titulus. Kā arī kopā ar bērnu un jauniešu komandām ir izcīnījis godalgas gan Latvijas čempionātā, gan starptautiskos un vietējā mēroga turnīros.

Baltijas Vilkos Aleksejs trenē U-9 un U-10 grupu, kā trenera palīgs ir pie U-15 un U-16.

https://balticwolves.lv/wp-content/uploads/2023/10/A.Brivulis.jpg

ANDRIS BRĪVULIS

HOKEJA UN VISPĀRĒJĀS FIZISKĀS SAGATAVOTĪBAS TRENERIS
Tiesneša sertifikāts.

Andris Baltijas vilku treneru sastāvā ir kopš 2022. gada. Hokeja treneris jau 18 gadus, B kategorijas sertifikāts, LSPA ieguvis bakalaura grādu sporta menedžmentā un sporta zinātnē.

Savā karjerā, kopā ar komandu, kļuvis par Latvijas U-16 čempioniem 2016./ 2017. gada sezonā.

2022/2023 gada sezonā ieguvis U-12AA Riga Hockey Cup Latvijas čempiona titulu.

2022/2023 gada sezonā Baltijas vilku U-9 komandu aizveda līdz 3. vietai Latvijas bērnu un jauniešu čempionātā

Viņš ir arī vairāku gan vietēja mēroga, gan starptautisku turnīru godalgoto vietu ieguvējs.

Baltijas vilku komandā viņš trenē SSG/U6, U-9 un U-10 komandas.

https://balticwolves.lv/wp-content/uploads/2023/11/J.-Auzins-320x427.jpg

JĀNIS AUZIŅŠ

TRENERIS

Šogad Baltijas Vilku komanda tika papildināta ar vēl vienu vārtsargu treneri Jāni Auziņu. Jānis ir hokejā jau 29 gadus un joprojām spēlē profesionālā līmenī, viņš ir vārtsargs hokeja klubā “Prizma”. Paralēli profesionālajām gaitām, viņš kā treneris darbojas no 18 gadu vecuma, kā vārtsargu treneris strādā 14 gadus, trenējot vārtsargus skolā “Skabarga”.

Profesionāli Jānis ir spēlējis vairākās pasaules valstīs, to skaitā Japānā, kur Āzijas līgā, trīs gadus pēc kārtas tika atzīts kā labākais vārtsargs. Ir bijis arī Latvijas pieaugušo hokeja izlases kandidāts.

Baltijas vilku komandā šajā sezonā viņam ir uzticēti pavisam mazie SSG/U6 un, kā trenera palīgs pie U-11.