JaunumiU-11: Sīvā cīņā HK Baltijas Vilki uzvar HS Pārdaugava 10 ar rezultātu 5:2

4 novembra, 20190

Svētdien, 03. novembrī HK Baltijas Vilki aizvadīja aizraujošu turnīra spēli: 2019/2020: LBJČH: U11, A grupā, gūstot uzvaru par HS Pārdaugava 10.

Spēles sākumā abas komandas lieliski nospēlēja aizsardzībā, noslēdzot pirmo periodu ar rezultātu 0:1 – HS Pārdaugava 10 vadībā. Jau otrā perioda sākumā HK Baltijas Vilki izdevās izlīdzināt rezultātu, tad komandas guva katra pa vieniem vārtiem. Trešo periodu uzsākot ar rezultātu 2:2. Trešā periodā pārsvara vārtus guva HK Baltijas Vilki. Rezultāts noturējās gandrīz līdz beigām, kad HS Pārdaugava noņēma vārtsargu, cerībā izlīdzināt rezultātu. Lieliskas saspēles un laba aizsardzība ļāva HK Baltijas Vilkiem ne tikai noturēt rezultātu, bet gūt vēl divus vārtus, noslēdzot spēli ar uzvaras rezultātu 5:2.

Nākamā 2019/2020: LBJČH: U11 spēlē HK Baltijas Vilki tiksies ar HS Pārdaugava 09. Spēle notiks Volvo SC ledus hallē svētdienā, 10. novembrī.