JaunumiU-11: Aizraujošā cīņā HK Baltijas Vilki, tomēr piekāpjas HK MOGO

15 oktobra, 20190

Svētdien, 13. Oktobrī HK Baltijas Vilki aizvadīta 32. turnīra spēle : 2019/2020: LBJČH: U11, A grupa. Līdz pēdējai sekundei cīnījās HK Baltijas Vilki hokejisti HK MOGO laukumā, tomēr vārtu pārākumu atgūt neizdevās, spēli noslēdzot ar rezultātu 1:2.

Pirmā perioda beigās vārtus guva mājinieki, izejot vadībā. Otrā perioda vidū komanda HK Baltijas Vilki izlīdzināja rezultātu. Neizšķirts rezultāts saglabājas līdz trešā perioda pirmajai pusei, kad mājinieki guva otros vārtus, izvirzot komandu vadībā. Komanda HK Baltijas Vilki cīnījās līdz pēdējām sekundēm, pēdējās minūtēs tika noņemts vārtsargs un veikti vairāki pārliecinoši metieni pa pretinieka vārtiem, tomēr rezultāts palika nemainīgs 1:2 HK MOGO labā.

Nākamo 2019/2020: LBJČH: U11 spēli HK Baltijas Vilki aizvadīs jau nākamā svētdienā, 20. oktobrī Jelgavas ledus hallē ar JLSS.