JaunumiU-11: Spēlē ar JLSS uzvaru izcīna HK Baltijas Vilki

20 oktobra, 20190

Šodien, 20. Oktobrī HK Baltijas Vilki aizvadīja savu sesto turnīra spēli: 2019/2020: LBJČH: U11, A grupā, izcīnot turnīrā, nu jau, trešo uzvaru.

HK Baltijas Vilki pārliecinoši uzsāka spēli gūstot vārtus pirmā perioda sākumā. Turpinot aktīvi darboties pretinieku zonā, drīz vien HK Baltijas Vilki guva savus otros vārtus, noslēdzot pirmo periodu ar rezultātu 2:0. Otrā perioda laikā HK Baltijas Vilki tikai nostiprināja savu pozīciju ar rezultātu 3:0. Bet jau trešā perioda sākumā mājiniekiem izdevās gūt pirmos vārtus. Spēles beigās komandas apmainījās ar vairākiem precīziem metieniem, un mājiniekiem izdevās gūt vēl vienus vārtus. Spraigā cīņā HK Baltijas Vilki saglabāja savu pārsvaru un spēli noslēdza ar uzvaras rezultātu 3:2.

Nākamā 2019/2020: LBJČH: U11 spēlē HK Baltijas Vilki tiksies ar HS Pārdaugava 10.
Spēle notiks Volvo SC ledus hallē svētdien, 3. novembrī.